LED ИНДИКАТОР AD56D-22-R-230 22MM 230V 401423
Prev
Next
LED ИНДИКАТОР AD56D-22-R-230 22MM 230V 401423 - #116504
Каталожен №:
116504
/
2.35 лв.
К-во
добави в КОЛИЧКА
Добави в Любими
Добави за Сравнение
Подобни продукти
КЛЮЧ ЦК ЕДНОПОЛЮСЕН 3А 250V WC-1
/
4.60 лв.
ПРЕКЪСВАЧ 20А 250V БЯЛ/ЧЕРЕН
3.32 лв.
КЛЮЧ IRS 203-1C С ТРИ ПОЗИЦИИ
1.86 лв.
ПРЕКЪСВАЧ ЧЕРВЕНО-ЧЕРЕН 16A 250V SB60N2
6.30 лв.
Вижте повече продукти
Технически характеристики
Марка
ELMARK
Вид
Индикатори
Диаметър
22 ММ
Клас на защита
20 IP
Напрежение
230 V